Netechnické výrobky

Netechnická výroba tvoří historickou výrobní základnu společnosti.

Možnosti netechnické výroby byly v historii společnosti Lucid postupně významným způsobem rozšiřovány.

Tradiční výrobou je sortiment náboženských předmětů (devocionálií).

Byly zavedeny technologie na ražbu pamětních medailí z drahých kovů a navázána spolupráce s předními českými medailéry. Pamětní medaile dodáváme do prodejen klenotů a šperků v celé České republice. Medaile razíme i z běžných kovů pro různé příležitosti sportovní, společenské, pro prezentaci obcí a podobně.

K podstatnému nárůstu výrobních možností došlo odkoupením unikátního nástrojového vybavení zaniklé společnosti Jablonex Group. Lucid odkoupil desítky tisíc nástrojů reprezentujících nepředstavitelné know-how založené na desítkách let práce bižuterních návrhářů a nástrojařů. Byl tak zachován nejrozsáhlejší nástrojový park na výrobu bižuterních kovových komponentů v Evropě. S našimi kovodíly se lze setkat v prodejnách luxusního bižuterního zboží po celém světě.

V rámci tohoto rozšíření výrobního sortimentu byly odkoupeny i válcovací nástroje pro výrobu lustrových galerií a spojovacích dílů používaných při výrobě skleněných lustrů. Výroba lustrových galerií válcovaných především z tombakových slitin je unikátní výrobou, která pracuje s výjimečnými nástroji dezénových válců. Disponujeme třiceti vzory válcovaných pásků různých šířek.

Tradičním sortimentem jsou kovové komponenty pro výrobu vánočních ozdob skřipce a čepičky.

Byla zavedena výroba ražených klíčových přívěsků, odznaků, kravatových spon, manžetových knoflíků, medailí, plaket, kovových známek. Tyto výrobky jsou zhotovovány z barevných kovů především z mosazi, nerezu a hliníku.

Naši dlouhodobí zákazníci
Video galerie
Firemní údaje
Lucid spol. s r. o.
Liberecká 85
466 01 Jablonec nad Nisou
 
IČ: 61328332
DIČ: CZ61328332
Kontakt

 

+420 483 570 127
lucid@lucid.cz

 

 

Lucid, spol. s r.o. - idatabaze.czKovové výrobky, díly - idatabaze.cz

Logo Vyrobila společnost
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies Více informací