• Objimky
  • Kontakty

Technické výrobky

Technická výroba – lisování a montáž

Lucid pro svoje zákazníky zajišťuje výrobu a dodávky speciálních dílů pro elektrotechnické aplikace a dalších přesně lisovaných kovodílů pro automobilový průmysl.

Zajišťujeme montáž do technologických celků s důrazem na měření fyzikálních veličin.

Lucid spolupracuje se zákazníky na celém světě.

Společnost Lucid je dlouhodobě držitelem certifikace ISO 9001 a ISO 14001.

Kovodíly z naší firmy jsou zakomponovány v mnoha elektrických spotřebičích pro každodenní použití,  v automobilech koncernu VW, Honda, Suzuki, Scania i Porsche. Některé naše díly ale také plní svou funkci v nejnáročnějších klimatických a provozních podmínkách na ropných plošinách, ve vlacích i v letadlech. Vyrábíme nerezové větrací mřížky vhodné pro stavebnictví i nábytkářský průmysl.

Naše lisovací vybavení umožňuje výrobu dílů od jednoduchých po velmi složité tvary (do maximální velikosti cca 150 x 150 mm a tloušťky materiálu do cca 4 mm). Rozsah tonáže našich lisů je od 1 do 300 tun. Lucid vlastní široké strojní vybavení včetně vlastní nástrojárny a konstrukce nástrojů.

Disponujeme lisy postupovými (Paust, Benelli), univerzálními lisovacími automaty (Bihler, Talo), horizontálními a vertikálními výstředníkovými jednočinnými lisy, dvojčinnými a dalšími speciálními lisy a také válcovacími stroji na válcování tvarových a dezénovaných pásků.

Pro naše partnery zhotovujeme i sestavy dílů včetně montáže a některých dalších operací (bodové svařování, pájení, nýtování, závitování,….). Běžně dodáváme i díly s povrchovými úpravami, které zajišťujeme v kooperaci s vybranými dodavateli povrchových úprav v regionu. V současné době nabízíme svým zákazníkům kompletní servis, spojený s výrobou sériových dílů pro průmyslové účely. Jsme schopni na základě výkresu požadovaného dílu zajistit celý výrobní postup, od konzultací ohledně jeho technologické vyrobitelnosti až po konstrukci a výrobu příslušného nástroje i sériových dodávek vlastního dílu.

Postupně realizujme modernizaci strojního parku i softwaru, včetně vybavení kontroly a nástrojárny, zlepšujeme systému řízení jakosti.

 

Naši dlouhodobí zákazníci
Video galerie
Firemní údaje
Lucid spol. s r. o.
Liberecká 85
466 01 Jablonec nad Nisou
 
IČ: 61328332
DIČ: CZ61328332
Kontakt

 

+420 483 570 127
lucid@lucid.cz

 

 

Lucid, spol. s r.o. - idatabaze.czKovové výrobky, díly - idatabaze.cz

Logo Vyrobila společnost
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies Více informací