• Objimky
  • Kontakty

Kovovýroba a lisování dílů od skutečných profesionálů

Pro naše zákazníky z celého světa vyrábíme poctivé české plechové výrobky a technické výlisky pro automobilový průmysl i další elektrotechnické aplikace. Kovové komponenty z naší výroby najdete v automobilech koncernu VW, Honda, Suzuki, Scania i Porsche. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Široký sortiment výrobků 

Široký sortiment
výrobků
Držitel ISO 9001,  ISO 14001

Držitel ISO 9001,
ISO 14001
Dodávky z Česka do celého světa

Dodávky z Česka
do celého světa

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Proč vsadit na lisování dílů od Lucid s.r.o.?

Protože spolupráce s osvědčenými profesionály se vám vždy vyplatí! Strojový lisovací park v naší firmě v Jablonci nad Nisou umožňuje lisování komponentů a polotovarů, stejně jako nerezových ocelových technických výlisků a montážních prvků. Dokážeme tak splnit i náročné požadavky zákazníků z celého světa.

Pro naše zákazníky vyrábíme jak jednoduché díly z tenkých plechů, tak i výlisky složitých tvarů až do síly 4 mm dle specifických zadání. Vždy dbáme na to, abychom 100% dodrželi zadání zákazníka a dodali mu přesnou kopii toho, co má ve výkresech. Pro zajištění sériového i zakázkového lisování dílů využíváme hydraulické lisy.

Kromě toho vsázíme i na válcovací stroje na válcování tvarových a dezénovaných pásků.

Všechny naše technologie jsou založeny na lisování kovů a plechů za studena. Náš strojový park jsme také rozšířili o stroje pro ražbu pamětních medailí . A protože si občas chceme odpočinout od tvrdé práce, věnujeme se i výrobě bižuterních polotovarů , našemu nejstaršímu vyrobnímu oboru.

Našim zákazníkům dodáváme širokou škálu kovových výrobků, mezi které patří například pouzdra pro elektrozařízení a produkty pro řadu dalších nejen elektronických aplikací. Dodáváme i díly s povrchovými úpravami, které zajišťujeme ve spolupráci s dodavateli v našem regionu. Vždy se snažíme našim zákazníkům poskytnout kompletní servis: od návrhu produktu podle výkresů přes konzultaci a doporučení až po kompletní dodání strojních součástek i náhradních dílů.

 

ZAVOLEJTE

telefon+420 483 570 127

 

NAPIŠTE


Naši dlouhodobí zákazníci
Video galerie
Firemní údaje
Lucid spol. s r. o.
Liberecká 85
466 01 Jablonec nad Nisou
 
IČ: 61328332
DIČ: CZ61328332
Kontakt

 

+420 483 570 127
lucid@lucid.cz

 

 

Lucid, spol. s r.o. - idatabaze.czKovové výrobky, díly - idatabaze.cz

Logo Vyrobila společnost
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies Více informací