Technické údaje - medaile

Naše medaile vyrábíme z ryzích materiálů prvotřídní kvality od předních českých dodavatelů.

  • Zlaté medaile razíme z materiálu Au 999,9/1000.
  • Stříbrné medaile razíme z materiálu Ag 999/1000.
  • Zakázkově ražené medaile z obecných kovů dle přání zákazníka z materiálů MS80, MS60...
  • Průměr ražených medailí může být v rozmezí od 10 do 60mm a síle materiálu od 0,1 do 4mm.

Pamětní medaile jako výhodná investice i krásný dárek

Armádní, k narození dítěte nebo s motivem velikánů, jako byl Karel IV. nebo Václav Havel. Nejen tyto, ale i desítky dalších pamětních medailí pro Vás vyrábíme v naší dílně v Jablonci nad Nisou. Prodej pamětních medailí pro nás není žádná věda a naši medailéři jsou dlouholetými mistry ve svém oboru.

Lucid - rozmanitost

Rozmanitost

Desítky motivů pro různé příležitosti

Lucid - naše možnosti

Naše možnosti

Osvědčené postupy a poctivá ruční výroba

Lucid - kvalita

Kvalita

Medaile z ryzího zlata i stříbra

Vsaďte na pamětní medaile od mistrů ve svém oboru

Ve spolupráci s významnými českými medailéry a mistry rytci vyrábíme řadu let pamětní medaile ve stříbrném (Ag) i zlatém provedení (Au). Všechny medaile vyrábíme ručně s důrazem na každý detail rytiny a precizní ztvárnění i toho nejjemnějšího detailu. Díky tomu můžeme našim zákazníkům vždy nabídnout prvotřídní pamětní medaile, ze kterých se budou těšit dlouhé desítky let.

Ražba našich pamětních medailí probíhá v srdci severních Čech, v Jablonci nad Nisou, odkud pak medaile putují do celého Česka i za jeho hranice. Za desítky let výroby pamětních medailí jsme již vyrobili tyto typy medailí:

  • 1. ke křtu
  • 2. k výročí svatby
  • 3. k ukončení studia (tzv. medaile Gaudeamus)
  • 4. i s motivem českých panovníků

Kromě nich však vyrábíme i medaile jubilejní či k různým vyznamenáním. Pamětní medaile však nejsou jediným oborem, kterému se v našich dílnách v Jablonci nad Nisou věnujeme - zaměřujeme se i na kovovýrobu a výrobu reklamních předmětů.

Pamětní medaile vyrábíme nejen z drahých, ale také z obecných kovů (např. tombak). Z těchto kovů jsme již vyrobili např. medaile hasičské, myslivecké, vojenské či se znamením zvěrokruhu.

Naše pamětní medaile emitujeme ve velmi malých sériích a díky použití ryzího zlata i stříbra jsou skvělou investicí z hlediska zhodnocení jejich ceny. Každá naše medaile je navíc označena unikátním výrobním číslem, značkou výtvarníka, výrobní značkou společnosti a státním puncem ryzosti drahého kovu.

Zajímal by Vás kompletní ceník našich pamětních medailí?

Chcete vidět katalog se všemi tematickými medailemi, které razíme?

Napište nám pomocí kontaktního formuláře nebo nám zavolejte a zakrátko se můžete těšit z nové originální pamětní medaile i Vy!