Zvolte jazyk

Hotová bižuterie
Hotová bižuterie

výroba ozdobné bižuterie

Bižuterní komponenty

výroba bižuterních komponentů

Reklamní předměty

Vsaďte na reklamní předměty a suvenýry, které se budou opravdu líbit

Věnujte svým zákazníkům i obchodním partnerům takové reklamní předměty, u kterých si i za 5 let vzpomenou, od koho je dostali. Zakládáme si na poctivé české výrobě dárkových předmětů na zakázku s vlastním logem zákazníka nebo jakýmkoliv jiným motivem. Vyrobíme pro Vás spony na kravatu i firemní odznaky, které si Vaši zákazníci zamilují!

Lucid - rozmanitost
Rozmanitost

Široký sortiment reklamních předmětů

Lucid - certifikace
Zodpovědnost

Poctivá česká výroba

Lucid - uspech
Osobní přístup

Šablony i možnost personalizace

Spony, odznaky i medaile - reklamní předměty pro každého

Reklamní předměty jsou ideální volbou ve chvíli, kdy chcete svým partnerům nebo zákazníkům věnovat drobný dárek, který jim vždy připomene vaši společnost. Takových dárků a suvenýrů však dostává každá firma spoustu, proto se nabízí otázka - jak se odlišit? Zkuste to s našimi originálními reklamními předměty, které pro vás vyrábíme v Jablonci nad Nisou. V naší nabídce nechybí například spony na bankovky či vojenské odznaky. A pokud hledáte dárek, který je navíc výhodnou investicí, máme pro Vás v nabídce i pamětní medaile.

Nezajišťujeme jen prodej reklamních předmětů a suvenýrů, ale i přímo jejich výrobu. Díky tomu 100% víme, že našim zákazníkům dodáváme originální reklamní předměty české výroby, na jejichž kvalitu se můžou spolehnout. Kromě výroby reklamních předmětů a suvenýrů na zakázku se věnujeme i technické výrobě a výrobě a prodeji náboženských předmětů, takže našim zákazníkům můžeme nabídnout i řadu doplňkových služeb.

Rádi byste svým zákazníkům věnovali reklamní předmět s logem Vaší společnosti, ale netušíte, z čeho můžete vybírat? My pro Vás v naší dílně v Jablonci nad Nisou vyrobíme:

  • placky
  • spony z nerez oceli
  • myslivecké odznaky
  • přívěsky na klíče (klíčenky)
  • sportovní medaile (zlaté i stříbrné)
  • spoustu dalších reklamních předmětů

Rádi Vám poskytneme více informací o našem sortimentu reklamních předmětů a suvenýrů - stačí nám jen zavolat nebo napsat pomocí kontaktního formuláře.

Kontaktujte nás

LUCID LOGO

LUCID spol. s r.o.

Liberecká 85
466 01, Jablonec nad Nisou

IČ: 61328332
DIČ: CZ61328332

* Povinná položka