Pamětní medaile jako výhodná investice i krásný dárek

 

Armádní, k narození dítěte nebo s motivem velikánů, jako byl Karel IV. nebo Václav Havel. Nejen tyto, ale i desítky dalších pamětních medailí pro vás vyrábíme v naší dílně v Jablonci nad Nisou. Prodej pamětních medailí pro nás není žádná věda a naši medailéři jsou dlouholetými mistry ve svém oboru.

 

Desítky motivů - Lucid s.r.o.

Desítky motivů
pro různé příležitosti
Ruční výroba medailí - Lucid s.r.o.

Osvědčené postupy
a poctivá ruční výroba
Medaile z ryzího zlata - Lucid s.r.o.

Medaile z ryzího zlata
i stříbra

 

 

 

PŘEJÍT DO OBCHODU KONTAKTUJTE NÁS

 

Vsaďte na pamětní medaile od mistrů ve svém oboru

Ve spolupráci s významnými českými medailéry a mistry rytci vyrábíme řadu let pamětní medaile ve stříbrném (Ag) i zlatém provedení (Au). Všechny medaile vyrábíme ručně s důrazem na každý detail rytiny a precizní ztvárnění i toho nejjemnějšího detailu. Díky tomu můžeme našim zákazníkům vždy nabídnout prvotřídní pamětní medaile, ze kterých se budou těšit dlouhé desítky let.

 

Ražba našich pamětních medailí probíhá v srdci severních Čech, v Jablonci nad Nisou, odkud pak medaile putují do celého Česka i za jeho hranice. Za desítky let výroby pamětních medailí jsme již vyrobili tyto typy medailí:

• ke křtu,
• k výročí svatby,
• k ukončení studia (tzv. medaile Gaudeamus)
• i s motivem českých panovníků.


Kromě nich však vyrábíme i medaile jubilejní či k různým vyznamenáním. Pamětní medaile však nejsou jediným oborem, kterému se v našich dílnách v Jablonci nad Nisou věnujeme - zaměřujeme se i na kovovýrobu a výrobu reklamních předmětů.

Pamětní medaile vyrábíme nejen z drahých, ale také z obecných kovů (např. tombak). Z těchto kovů jsme již vyrobili např. medaile hasičské, myslivecké, vojenské či se znamením zvěrokruhu.

Naše pamětní medaile emitujeme ve velmi malých sériích a díky použití ryzího zlata i stříbra jsou skvělou investicí z hlediska zhodnocení jejich ceny. Každá naše medaile je navíc označena unikátním výrobním číslem, značkou výtvarníka, výrobní značkou společnosti a státním puncem ryzosti drahého kovu.

Zajímal by vás kompletní ceník našich pamětních medailí?
Chcete vidět katalog se všemi tematickými medailemi, které razíme?

Napište nám pomocí kontaktního formuláře nebo nám zavolejte a zakrátko se můžete těšit z nové originální pamětní medaile i vy!

 

 

ZAVOLEJTE

telefon+420 483 570 127

 


NAPIŠTE


Naši dlouhodobí zákazníci
Video galerie
Firemní údaje
Lucid spol. s r. o.
Liberecká 85
466 01 Jablonec nad Nisou
 
IČ: 61328332
DIČ: CZ61328332
Kontakt

 

+420 483 570 127
lucid@lucid.cz

 

 

Lucid, spol. s r.o. - idatabaze.czKovové výrobky, díly - idatabaze.cz

Logo Vyrobila společnost
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies Více informací